ПРОКТОЛОГІЯ
В медичному центрі "Вітамед+" відтепер
доступний прийом лікаря-проктолога.
Пропонуємо сучасні методи лікування
гемороїдальних вузлів, анальних тріщин
та інших патологій анальної зони.
Запис за телефонами на нашому сайті
Ведення вагітності
Повний комплекс послуг спостереження
за вагітністю з перших тижнів і до народження немовляти
Дізнатись більше
КОЛОНОСКОПІЯ
В медичному центрі "Вітамед+" доступна
процедура колоноскопії - високоінформативного
дослідження прямої та товстої кишки
за допомогою ендоскопа
Дізнатись більше
Консультація педіатра
Подбайте про здоров'я Вашої дитини - запишіться
на прийом до фахівця-педіатра в МЦ"Вітамед+"
Дізнатись більше
Попередній
Далі

ЕХОКАРДІОГРАФІЯ

Ехокардіографія (ЕхоКГ) — це діагностична процедура, цілью якої являється обстеження серця та його клапанного апарату за допомогою ультразвуку. Вона являє собою метод діагностки, без якого важко уявити сучасну кардіологію. Обстеження допомогає оцінити товщину та рухливість серцевого м,яза, структуру та роботу клапанів, виявити вади серця, пухлини та тромби, виміряти зону враження після перенесеного інфаркту.

При проведені обстеження пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту, від нього вимагається деякий час лежати на кушетці нерухомо. Спеціальної підготовки для даної процедури не потребується — ви можете харчуватися та приймати ліки. При цьому виключені больові відчуття, процедура не викликає ускладнень та немає побічних ефектів. Використаний в процесі гель не викликає подразнень та легко видаляється з шкіри. Вся процедура, в залежності від складності, займає не більше 45 хвилин. Ехокардіографія показана при ішемічній хворобі серця, болях неясної природи в області серця, вродженних або набутих вадах серця. Приводом для його проведення можуть бути зміни на електрокардіограмі, шуми в сердці, порушення ритму, гіпертонічна хвороба, наявність ознак серцевої недостатності.

Найбільш частою причиною кардіалгій у людей молодого віку є перевтома, стрес та гіпокаліемія (недостатність калія). Інколи у даної категорії хворих можна спостерігати незначне пролабування передньої стулки мітрального клапану в поржнину лівого передсердя,що є варіантом норми для молодих людей та дітей. Данний пролапс неможна перппутати з патолгічним, які мають органічні зміни стулок (наприклад, при міксоматозній  дегенерації).

У хворих з хронічної патологією серця, наприклад, ревматичними вадами серця, вродженними вадами серця, протезованим клапаном серця і т.д. ехокардіографія проводиться 1 раз в рік або 1 раз в два роки. Ехокардіографія дозволяє оцінити стан та структуру клапанів серця, систолічну функцію шлуночків серця, стан стінок аорти, ступінь легеневої гіпертензії, стан плевральних порожнин та перикарду і т.д. В деяких випадках хворі звертаються з цілью уточнення ступеню або характеру вад. Особливо важливо проводити ехокардіографію з діагностичною цілю в дитячому віці, так як в процесі інтенсивного росту та розвитку дитини можуть виникати різні скарги.

Єдиним протипоказанням для людей з відкритим овальним віконцем (овальний отвір з`єднує праве та ліве передсердя), є зайняття дайвінгом (підводним плаванням). В любому випадку — збираєтеся ви в Єгипет чи Таїланд та бажаєте насолодитися чаруючим світом морського дна або провести час в місті, не полінуйтеся –  сходіть до кардіолога та пройдіть ехокардіографічне обстеження.

В медичному центрі «Вітамед+» ви зможете не тільки пройти це обстеження на сучасному апараті експертного класу в зручний для Вас час, але й отримати консультацію досвідченого лікаря-кардіолога, при небхідності пройти курс лікування.

Якісне обстеження — правильний діагноз — ефективне лікування.

ОН-ЛАЙН ЗАПИС

Записатись на прийом

Оберіть послугу зі списку та заповніть контактні поля форми