ПРОКТОЛОГІЯ
В медичному центрі "Вітамед+" відтепер
доступний прийом лікаря-проктолога.
Пропонуємо сучасні методи лікування
гемороїдальних вузлів, анальних тріщин
та інших патологій анальної зони.
Запис за телефонами на нашому сайті
Ведення вагітності
Повний комплекс послуг спостереження
за вагітністю з перших тижнів і до народження немовляти
Дізнатись більше
КОЛОНОСКОПІЯ
В медичному центрі "Вітамед+" доступна
процедура колоноскопії - високоінформативного
дослідження прямої та товстої кишки
за допомогою ендоскопа
Дізнатись більше
Консультація педіатра
Подбайте про здоров'я Вашої дитини - запишіться
на прийом до фахівця-педіатра в МЦ"Вітамед+"
Дізнатись більше
Попередній
Далі

ПЛАНУВАННЯ ВАГІТНОСТІ

Безпліддя зустрічається у багатьох подружніх пар всього світу. Актуальною є проблема і в Україні.

Вважають, що приблизно 14% населення безплідні,тобто кожна 5 подружня пара зустрічаються з цією проблемою.

Безплідний шлюб-це шлюб у якому на протязі 12 місяців регулярного статевого життя(1 раз в тиждень) без контрацепції не настає вагітності. Таким парам необхідна консультація спеціалістів, обстеження, лікування. А жінкам старшого репродуктивного віку-після 35 років слід звернутися до спеціалістів вже через 6 місяців невдалих спроб завагітніти. 

Форми безпліддя.

    Розрізняють первинне і вторинне безпліддя. Первинне безпліддя спостерігають у жінок,які не мали жодну вагітність . Вторинне-якщо жінка була раніше вагітною,незважаючи на те,як дана вагітність закінчилась(пологи,аборти,викидні)

    Існують як чоловічі так і жіночі форми безпліддя. Приблизно у 46-48% подружніх пар причиною   неможливості завагітніти є чоловічі форми безпліддя. Саме тому чоловікам необхідна консультація спеціалістів і обстеження в першу чергу. У 52-54% причиною безплідності є жіночий фактор. Приблизно у 30% пар причиною безплідності є обидва партнери.

Причини.   

Існують безліч причин безпліддя. Основні з них:

  • ендокринне безпліддя(патологія щитовидної залози,цукровий діабет,ожиріння, гіпоталамо-гіпофізарна дисфункція і недостатність, гіперпролактинемія);
  • маткові причини( доброякісні пухлини матки,аномалії розвитку матки,запальні процеси, ендометріоз);
  • nрубно-перитонеальні(непрохідність або відсутність труб,злукові процеси);
  • генетичні, імунологічні причини, запалення сечостатевої системи, вік тощо також мають велике значення в причинах безплідності.

Діагностика та лікування.

Зважаючи на те, що основними факторами безплідності є не вроджені, а набуті, їх можно своєчасно попередити. Важливо вчасно виявити причину безплідності за допомогою консультації спеціаліста і обстежень.

         Після обстеження подружжя та виявлення причини безпліддя у даної пари,підбирається методи лікування індивідуально. Це або консервативне лікування,або хірургічне. У випадках коли ці методи малоефективні,проводять лікування методами допоміжних технології.

При виявленні будь-якої інфекції у подружжя проводиться протизапальна терапія. При безплідності ендокринного ґенезу підбирається терапія спрямована на корекцію виявлених порушень. Якщо причиною безпліддя є порушення овуляції,використовується стимуляція овуляції. При трубно-перитонеальному безплідді проводиться діагностично-лікувальні гістероскопія, лапароскопія.

Важливо пам`ятати, що досягнення успіху в лікуванні залежить від взаємодовіри між лікарем і пацієнтом. Пацієнтом при безплідності є подружня пара,тому на перший прийом до лікаря бажано прийти разом. Обстеження і лікування займає деякий час, тому від Вас потребуються велика витримка і терпіння.

Запрошуємо Вас на консультацію та лікування до нашого центру. Ми допоможемо Вам відчути радість батьківства!

ОН-ЛАЙН ЗАПИС

Записатись на прийом

Оберіть послугу зі списку та заповніть контактні поля форми