З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ`Я

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО УЗД

За 1-2 дні до проведення дослідження виключити із раціону харчові продукти , які викликають повечеряйте напередодні дослідження не пізніше 19.00 і вранці натщесерце прийдіть до лікаря. Якщо ж у вас не має можливості провести дослідження вранці – легкий сніданок ( наприклад , несолодкий чай ) за 3-6 годин до часу дослідження .

Для дослідження через черевну стінку( абдомінальним датчиком ) – приходьте  із наповненим сечовим міхуром , протягом 3-4 годин не випорожняйте його або за 2 години до дослідження випийте не менше 1,5 літра негазованої рідини .

 Для дослідження транс вагінальним датчиком – не забудьте правила підготовки до візиту гінеколога .

Виконується при наповненому сечовому міхурі . Якщо Ви за 3-4 години до проведення дослідження випорожнили сечовий міхур , то Вам слід за 2 години до проведення дослідження  випити не менше 1,5 літри негазованої рідини .

Проводиться в першу фазу ( з 7 по 10 день ) менструального циклу . УЗД молочних залоз є цінним діагностичним доповненням до мамографії.

Напередодні обстеження виключити міцні напої ( чай та каву )  паління та прийом судинних препаратів ( якщо не має іншої рекомендації лікаря ).

Записатись на прийом

Оберіть послугу зі списку та заповніть контактні поля форми